BlackCat Broadcasting

Jingle / Sweeper

Yayın kalitenizi arttırmak için ilk adım

Akılda kalmak önemlidir. Radyo kanalları akılda kalmak için slogan bulur, anonslara ID ve sloganla başlar. Akılda kalmak için insan hafızasının en önemli noktasını yakalar, melodi kullanır. Bir radyo istasyonuyla ilgili akla gelen ilk şey kullandığı melodidir. İyi bir jingle dinleyicinin diline dolanır ve radyoyu unutulmaz kılar.

Radyo yayıncılığında uluslararası standartlar baz alınarak, size özel hazırlayacağımız Jingle ve Sweeper'larla hem yayın kalitenizi hem de dinleyici kitlenizi arttırabilirsiniz. Sizin için uygun fiyatlarla hazırladığımız paketlerimiz ve içerikleri şu şekildedir:

Jingle / Sweeper Tam Paket: 15 adet Sweeper + 1 adet Jingle (Hızlı veya yavaş tempolu her türlü şarkı geçişinizi kolaylaştıracak bu pakette ayrıca cold ve fade intro ve outro'lara uygun Sweeper'lar da yer almaktadır)

10'lu Sweeper Paketi: 10 adet Sweeper (Sizden gelecek metin ve sloganlarla sizlere ekonomik bir paket sunuyoruz)

Jingle Nedir?

Göstermek istediğiniz imajınızı, ortaya koymak istediğiniz kimliğinizi yansıtan müzikli slogandır. Jingle, bir markanın bilinirliğini arttırmanın en etkili yollarından biridir. Doğru bir medya planlaması ile birlikte size özel hazırlanacak, kısa mesajlı melodi ile pazar payınızı etkili biçimde arttırabilirsiniz. Akılda kalıcı bir melodi ile sloganınızın duyulması sizi diğer radyolardan ayıran en önemli özelliklerden biri olacaktır.

Sweeper Nedir?

Herhangi bir melodi içermeyen, ses ve efektten oluşan, şarkılar arasında geçişi sağlayan yahut introlarını doldurmaya yarayan yapımlardır. Sweeper şarkı geçişlerinizi kolaylaştırarak, dinleyiciye net bir mesaj vermenizi sağlar. Ortalama 15 saniyelik bu yapımlarda radyonun ismi, frekansı veya sloganı vurgulanır.

Prodüksiyon

Markanızı bilinir kılmak için sadece satış planlaması yetmez. Markayı gösteren ambalajıdır ve onu ne kadar iyi ambalajlarsanız albenisi o kadar artar. TV ve Radyolarda bu ambalaj 'Prodüksiyon'dur. Doğru sesi, iyi bir metinle harmanlayıp imajına uygun bir müzikle sunduğunuzda geriye sadece satış planı kalır. İşi için özenle çalışan ekibimizle size en iyi ambalajı (prodüksiyonu) sunuyoruz.