BlackCat Broadcasting

Radyo Program Paketleri

Radyonuzun bünyesinde çeşitli programlar için farklı programcılar barındırmak kurumunuza ek maliyet getirir. Biz, sizin için farklı renkler sunarken maliyetinizi de azaltıyoruz. Frekansınıza hareket katacak programlar için aşağıdaki başlıklara tıklayınız.

Türkiye genelinde yapılan araştırmalara göre yerel radyo dinleyicileri en çok; reklamların çok ve uzun olmasından, sunucuların çok konuşmasından, niteliksiz müzik yayınından, ses kalitesinin düşük olmasından ve bozuk Türkçe ile yapılan programlardan şikayet ediyor. Yerel radyolar ellerindeki imkanlarla dinleyicilerin bu şikayetlerini azaltamıyor ve ulusal radyo kanallarıyla rekabet etmekte oldukça zorlanıyor.

Uluslararası standartlar göz önünde bulundurulduğunda düşen dinlenme oranlarını arttırmak için yapılması gereken ilk adım müzik seçimleriyle ilgili olması gerekiyor. Ancak tek başına müzik kalitesini arttırmak yeterli olmuyor. Günümüzde insanların dinlemek istediği bir şarkıya ulaşması hiç zor değil, bu şarkıyı radyodan dinlemesini sağlamak için de kaliteli programlar ön plana çıkıyor. Yerel radyolara uygun bütçelerle, dinleyicilerin ne istediğini bilerek, size daha fazlasını kazandırmak için paket programlar hazırlıyoruz.

Sanat Klubü

Haftalık Türkçe Müzik Programı, haftanın kültür-sanat etkinlikleri bu programda.

Top 20

Haftalık Türkçe Müzik Programı, Türkiye'nin en iyi 20 şarkısının geri sayımı.

Zaman Tüneli

Haftalık Türkçe Müzik Programı, 70'ler, 80'ler ve 90'ların başına yolculuğunuz.

Art Club

Haftalık Yabancı Müzik Programı, haftanın kültür-sanat etkinlikleri bu programda.

Saturday Night Dance Party

Haftalık Yabancı Müzik Programı, eski ve yeni hit dans şarkılarını mixliyoruz.

Starlight Express

Haftalık Yabancı Müzik Programı, başından sonuna kadar aralıksız mix programı.

Weekly Top 40 Countdown

Haftalık Yabancı Müzik Programı, dünyanın en iyi 40 şarkısının geri sayımı.