BlackCat Broadcasting

Radyo ve TV Reklam Seslendirme

Reklamlarınızla istediğiniz müşteri kitlesini yakalamak için iyi düşünülmüş bir metni en iyi şekilde canlandırmaya ihtiyaç vardır.

Firma tanıtımlarında kuşkusuz en önemli nokta kaliteli bir reklamdır. Reklamlarınızla istediğiniz müşteri kitlesini yakalamak için iyi düşünülmüş bir metni en iyi şekilde canlandırmaya ihtiyaç vardır. Radyo ve TV reklamlarında profesyonel seslerimizle bu ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Tek reklam seslendirmesi yanında radyo ve televizyon kanallarına özel olarak 10'lu ve 30'lu reklam seslendirme paketlerimiz bulunmaktadır. Reklam seslendirme paket fiyatlarımız için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Radyo ve TV Reklamları

Reklamlarınızla istediğiniz müşteri kitlesini yakalamak için iyi düşünülmüş bir metni en iyi şekilde canlandırmaya ihtiyaç vardır.

Santral Seslendirme

İletişime başladığınız ilk nokta önemlidir. Firmanızı arayanları profesyonel hoş bir sesle karşılayın, prestijiniz artsın.

Tanıtım Filmi Seslendirme

Firmanızı tanıtacak ses bizde. Tanıtım filminizde profesyonel bir ses kullanarak müşterilerinizin daha çok ilgisini çekebilirsiniz.

Yabancı Dil Seslendirme

Başta Almanca ve İngilizce olmak üzere, bir çok dilde seslendirme ihtiyacınızı profesyonel seslerimizle karşılıyoruz.

Perfore Seslendirme

Haber perforelerinde hızlı ve etkili bir çözüm için yanınızdayız. Haberlerinize aradığınız haberci sesini veriyor, hızla sizlere ulaştırıyoruz.

Çeşitli Seslendirmeler

İhtiyacınız olan ne varsa bizde sesi var. Farklı seslendirme ihtiyaçlarınıza yönelik kaliteli ve ekonomik çözümler üretiyoruz.