BlackCat Broadcasting

Santral Seslendirme

İletişime başladığınız ilk nokta önemlidir. Firmanızı arayanları profesyonel hoş bir sesle karşılayın, prestijiniz artsın.

İletişime başladığınız ilk nokta önemlidir. Santral sistemleriniz için özgün bir karşılama anonsu ve kaliteli bir fon müziğiyle, firmanızı arayanları profesyonel hoş bir sesle karşılayın prestijiniz artsın. Telefon santrali karşılama anonsu, firmanızı arayanları operatörden önce karşılayıp hızlı bir şekilde ihtiyaç duydukları departmana bağlanmalarını sağlar. Böylelikle hem sizi arayanları hoş bir karşılama ile davet etmiş olursunuz hem de telefon trafiğini düzenlemiş olursunuz.

Karel, Multitek, Alcatel ve Telesis gibi pek çok santral markası bulunmakta ve her marka ürünlerinde farklı ses formatları kullanmaktadır. Santral seslendirme hizmeti almaya karar verdikten sonra santralinize uygun olan ses formatını öğrenmeniz gerekmektedir. BlackCat Broadcasting, santraliniz için hazırlanacak seslendirmeyi size istediğiniz formatta gönderiyor.

Radyo ve TV Reklamları

Reklamlarınızla istediğiniz müşteri kitlesini yakalamak için iyi düşünülmüş bir metni en iyi şekilde canlandırmaya ihtiyaç vardır.

Santral Seslendirme

İletişime başladığınız ilk nokta önemlidir. Firmanızı arayanları profesyonel hoş bir sesle karşılayın, prestijiniz artsın.

Tanıtım Filmi Seslendirme

Firmanızı tanıtacak ses bizde. Tanıtım filminizde profesyonel bir ses kullanarak müşterilerinizin daha çok ilgisini çekebilirsiniz.

Yabancı Dil Seslendirme

Başta Almanca ve İngilizce olmak üzere, bir çok dilde seslendirme ihtiyacınızı profesyonel seslerimizle karşılıyoruz.

Perfore Seslendirme

Haber perforelerinde hızlı ve etkili bir çözüm için yanınızdayız. Haberlerinize aradığınız haberci sesini veriyor, hızla sizlere ulaştırıyoruz.

Çeşitli Seslendirmeler

İhtiyacınız olan ne varsa bizde sesi var. Farklı seslendirme ihtiyaçlarınıza yönelik kaliteli ve ekonomik çözümler üretiyoruz.