BlackCat Broadcasting

İhtiyacınız Olan Ne Varsa Bizde Sesi Var

BlackCat Broadcasting, TV ve radyo sektöründeki kullanıcılardan, amatör kullanıcılara kadar geniş bir yelpazede ihtiyacınıza yönelik seslendirme hizmeti sunmaktadır.

Alanında uzman ve deneyimli seslendirme ekibimizle, reklam seslendirme, santral seslendirme, tanıtım filmi seslendirme ve yabancı dil seslendirmeler başta olmak üzere profesyonel ses gereken her noktada hizmet vermekteyiz.

Sunduğumuz hizmet kalitesine ve uygun fiyatlara güvenerek, seslendirme örneklerimizi dinlemeden ve bizden fiyat teklifi almadan karar vermeyin. Size en uygun sesi bulmak veya daha önce yaptığımız işleri dinlemek için lütfen aşşağıdaki başlıklara tıklayınız.

Radyo ve TV Reklamları

Reklamlarınızla istediğiniz müşteri kitlesini yakalamak için iyi düşünülmüş bir metni en iyi şekilde canlandırmaya ihtiyaç vardır.

Santral Seslendirme

İletişime başladığınız ilk nokta önemlidir. Firmanızı arayanları profesyonel hoş bir sesle karşılayın, prestijiniz artsın.

Tanıtım Filmi Seslendirme

Firmanızı tanıtacak ses bizde. Tanıtım filminizde profesyonel bir ses kullanarak müşterilerinizin daha çok ilgisini çekebilirsiniz.

Yabancı Dil Seslendirme

Başta Almanca ve İngilizce olmak üzere, bir çok dilde seslendirme ihtiyacınızı profesyonel seslerimizle karşılıyoruz.

Perfore Seslendirme

Haber perforelerinde hızlı ve etkili bir çözüm için yanınızdayız. Haberlerinize aradığınız haberci sesini veriyor, hızla sizlere ulaştırıyoruz.

Çeşitli Seslendirmeler

İhtiyacınız olan ne varsa bizde sesi var. Farklı seslendirme ihtiyaçlarınıza yönelik kaliteli ve ekonomik çözümler üretiyoruz.